به I.E.I خوش آمدید

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. این سیاست به شما کمک می کند تا درک کنید که IEI چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری ، استفاده و محافظت می کند.

ما به خاطر اعتماد شما در به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی شما به شما اعتماد می کنیم و متعهد هستیم که از داده های شما به طور منصفانه و شفاف استفاده کنیم و از آنها در برابر سو mis استفاده محافظت کنیم. این سیاست حفظ حریم خصوصی به طور واضح و مختصر نوع اطلاعاتی را که از شما جمع می کنیم و نحوه استفاده و امنیت آنها را توصیف می کند.

اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم
IEI اطلاعات شخصی را تحت شرایط زیر جمع آوری می کند:

درخواست ، سوال و بازخوردی که مستقیماً برای ما ارسال می کنید ، که معمولاً شامل نام و آدرس ایمیل شماست ، اما ممکن است شامل اطلاعات شغلی شما نیز باشد.
نام و آدرس ایمیل شما هنگام عضویت در لیست پستی ما ،
اطلاعات مربوط به بازدید شما (مانند دسترسی به سایت ما و پیمایش آن ، و اقداماتی که هنگام انجام آن انجام داده اید) و همچنین داده های دستگاه (مانند آدرس IP و نوع مرورگر)
اطلاعاتی که برای به اشتراک گذاشتن از سیستم عامل های شخص ثالث انتخاب می کنید (مانند Google و Facebook) هنگام تعامل با وب سایت یا محتوای میزبانی شده در آن سیستم عامل ها ، جمع آوری می شود.
نحوه استفاده و به اشتراک گذاری اطلاعات
IEI ممکن است از اطلاعات شخصی توصیف شده در بالا برای اهداف زیر استفاده کند:

برای دریافت و پاسخگویی به درخواست ها ، سوالات تجاری و برنامه های شغلی خود
تجزیه و تحلیل و بهبود تجربه خود در وب سایت ها و کیفیت خدمات ما
برای ارسال اخبار و محتوای تبلیغاتی برای کاربرانی که دریافت آنها را انتخاب کرده اند
به منظور خدمت بهتر به شما در کشور خود

ما اطلاعات شخصی شما را برای تحقیقات بازار یا اهداف تجاری نمی فروشیم ، تجارت نمی کنیم یا به اشتراک نمی گذاریم.

چه مدت اطلاعات شما را حفظ می کنیم؟
IEI به هر دوره نگهداری قانونی مورد نیاز برای اطلاعات شخصی جمع آوری شده احترام می گذارد. در غیر این صورت ، اطلاعات شخصی شما برای مدت زمان لازم برای دستیابی به هدف جمع آوری شده حفظ می شود.

از اطلاعات خود محافظت کنید
IEI تلاش می کند تا با اجرای و حفظ اقدامات امنیتی منطقی ، از جمله استفاده از امنیت جسمی و فناوری اطلاعات شخصی ، شما را در برابر استفاده و دسترسی غیر مجاز محافظت کند.

پیوند به وب سایت های دیگر
وب سایت ما ممکن است شامل پیوندهایی به سایتهای دیگری باشد که توسط IEI اداره نمی شوند. اگرچه ما تلاش می کنیم فقط پیوندهای با کیفیت ، ایمن و مرتبط را در بر بگیریم ، ما نمی توانیم محتوای هر وب سایت پیوندی خارجی را همیشه تضمین یا تأیید کنیم. بنابراین کاربران باید توجه داشته باشند که آنها به خطرات شخصی خود به پیوندهای خارجی دسترسی پیدا می کنند و IEI هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا یا عملکرد سایتهای شخص ثالث ندارد.

این سیاست حفظ حریم خصوصی فقط در وب سایت IEI اعمال می شود ، بنابراین وقتی به وب سایت های دیگر پیوند می دهید باید سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها را بخوانید.

حقوق شما
شما حق دسترسی به اطلاعات شخصی خود را دارید که توسط ما نگهداری می شود. ممکن است از ما بخواهید که این اطلاعات را به شرط تأیید هویت شما ، به شما یا شخص ثالث در قالب ساختاریافته ، معمولاً قابل خواندن ارائه دهیم.

شما حق دارید از ما بخواهید نسخه ای از اطلاعاتی را که درباره شما ثبت کرده ایم اصلاح ، به روزرسانی ، حذف یا درخواست کنید. همچنین ممکن است به ما اعتراض کنید یا از ما بخواهید پردازش اطلاعات شخصی شما را محدود کنیم.

آخرین اصلاح: 26 اردیبهشت 1400

مهندسی بازرسی و صنعتی ایران | سیاست حفظ حریم خصوصی

چگونه می توانیم کمک کنیم ؟

برای اطلاع از اینکه خدمات ما چگونه می تواند به شما کمک کند و یا برای دریافت مشاوره و قیمت ، با ما در ارتباط باشید.