به I.E.I خوش آمدید

درباره IEI

درباره

شرکتی در حیطه بازرسی

شرکت IEI در سال 1362 بعنوان اولین و قدیمی ترین شرکت ایرانی با ماهیت مستقل و ملی در حوزه بازرسی فنی تاسيس و موفق گردیده است با مدیریت و ساماندهی شعب استانی و 7 شعبه خارجی در کشورهای آلمان، ترکیه، امارات متحده عربی، چین (شانگهای و پکن)، ژاپن، کانادا و روسیه خدمات بسیار ارزنده ای را در سراسر دنیا و در صنايع مختلف ارائه نماید. این مجموعه با شبکه ای متشکل از 600 نفر نیروی ستادی و بازرس در ایران و 1000 نفر بازرس مقیم خارج از ایران  و با حضور گسترده در پروژه های مختلف، تاكنون بيش از 000/250 نوبت بازرسی تجهیزات صنایع فولاد، ماشين آلات، ارتباطات و مخابرات، سد و نیروگاه، حمل و نقل ، .... را در قریب به 60 كشور جهان با موفقيت به انجام رسانده و نه تنها کارنامه ای درخشان در صنایع ملي به یادگار گذاشته بلکه حضور مقتدرانه ای‌ در بين رقباي خارجي خود در سطح بين المللي نیز داشته است.

بازرسی و نمونه برداری از کلیه کالاهای مجاز؛ بازرسی مستقل فنی و مهندسی؛ بازبینی، بازرسی، نظارت و آزمایش محصولات، مواد اولیه، تجهیزات، ماشین آلات واحدهای صنعتی و قطعات یدکی؛ پایش و بازرسی فرآیند تولید؛ ارزیابی نظام بازرسی کارخانه های سازنده؛ نظارت بر بهینه سازی مصرف انرژی واحدهای صنعتی، عمومی و ساختمانی؛ نظارت بر مدیریت پیمان (MC)؛ اندازه گیری کمی و کیفی نفتکشها و بازرسی خطوط لوله، مشتقات و محموله های نفتی و کالیبراسیون مخازن ذخیره و سیستم های اندازه گیری مکانیکی (میترینگ و پروینگ) و استاتیکی و بازرسی و کنترل خوردگی از جمله فعالیتهای شرکت در بخش بازرسی و خدمات فنی می باشد.

در بخش آموزش و تحقیقات نیز شرکت به ارائه خدمات آموزشی و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت آموزش و نیز انجام تحقیقات علمی، فنی و مهندسی و توسعه تکنولوژی می پردازد.

نظر به گسترش و توسعه‌ی صنایع مختلف و به دنبال آن ایجاد مشکلات فراوان در حوزه HSE، لزوم اجرای پروژه‌های فنی در زمینه HSE را افزایش داده است. در همین راستا، شرکت IEI با تشکیل کارگروهی فنی – تخصصی برگرفته از دانش و توان نخبگان صنعتی و دانشگاهی و همکاری با شرکت‌های بین المللی از سال 96 تاکنون نسبت به ارائه خدمات ایمنی، بهداشت و محیط زیست اقدام نموده و آمادگی کامل جهت ارائه خدمات ایمنی فرآیند؛ راهبری HSE و آتش نشانی؛ خدمات مدیریت HSE؛ خدمات ایمنی حریق و پیاده سازی نرم افزارهای اختصاصی این حوزه را دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ را مشاهده نمایید.

iei بازرسی مهندسی و صنعتی ایران | درباره