به I.E.I خوش آمدید

تاریخچه ما

تاریخچه ما

پس از انقلاب اسلامی بعلت محدودیت­های اقتصادی که از سوی برخی کشورهای صنعتی علیه ایران به وجود آمده و به لحاظ شروع جنگ تحمیلی و کمبود منابع ارزی، موضوع بازرسی کالای وارداتی به کشور توسط بخش خصوصی و دولتی مورد توجه خاص قرار گرفت.از سال 1360 موضوع تشکیل یک شرکت بازرسی کننده ایرانی با ماهیت مستقل و ملی، که در روابط فی­مابین خریدار و فروشنده کالا، حالت بی طرفی داشته و با نظارت بر اجرای دقیق قراردادهای خرید بتواند مصالح و حقوق دولت و ملت ایران را حفظ نماید مورد توجه مسئولین کشور قرار گرفت و در همین راستا اولین شرکت بازرسی ایرانی در تاریخ 01/09/1362 به نام اولیه شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران به ثبت رسید.

در پی سیاستهای کلان اقتصادی دولت مبنی بر شدت بخشیدن جریان خصوصی سازی و واگذاری شرکتهای دولتی به بخش خصوصی، سهام شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران در سال 1384 به شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان واگذار گردیده است. درسال 1389 شرکت بنا به تصویب مجمع عمومی فوق العاده از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و بخشی از سهام شرکت به کارکنان و مدیران واگذار گردید. هم چنین شرکت در سال 1390 به عضویت سازمان فرابورس تهران درآمده است.

بدین ترتیب، با توجه به قوانینی که برای شرکتهای بورسی وجود دارد عملکرد و اطلاعات منتشر شده شرکت شفافیت بیشتری خواهد داشت. از طرف دیگر فعالیت شفاف شرکت‌ در بورس باعث ارزیابی واقعی عملکرد و تعیین ارزش واقعی شرکت می شود و سرمایه گذاران با اعتماد بیشتری به سرمایه گذاری در آن می پردازند و فعالیت شرکت در آینده واضح‌تر خواهد شد.

بازرسی مهندسی و صنعتی ایران | تاریخچه ما

چگونه می توانیم کمک کنیم ؟

برای اطلاع از اینکه خدمات ما چگونه می تواند به شما کمک کند و یا برای دریافت مشاوره و قیمت ، با ما در ارتباط باشید.