به I.E.I خوش آمدید

آمادگی مجلس برای رفع موانع پیش روی صندوق ذخیره فرهنگیان

1402/11/21
آمادگی مجلس برای رفع موانع پیش روی صندوق ذخیره فرهنگیان

آمادگی مجلس برای رفع موانع پیش روی صندوق ذخیره فرهنگیان

مدیرعامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان اولویت ها و رئوس برنامه های خود را سودآوری، شفافیت مالی و افزایش بهره وری اعلام و بر ضرورت چابکسازی فعالیتها همراه با انعطاف پذیری و هم افزایی بین بنگاهی و نیز ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان عضو تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه، در این دیدار که در محل صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید، عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به محسن احمدی مدیرعامل جدید صندوق برای وی در تحقق اهداف تعیین شده، عمل به خواسته ها و مطالبات فرهنگیان معزز و رشد و اعتلای صندوق ذخیره آرزوی موفقت نمود.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین آمادگی خانه ملت را در پشتیبانی کامل و موثر از صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام و تاکید کرد:مجلس با تمام توان آماده است در جهت بهبود معیشت جامعه بزرگ فرهنگیان، ظرفیت های صندوق ذخیره را برای بهره وری بیشتر فعال نماید و موانع پیش روی این نهاد مالی و اقتصادی را بردارد.

تالارپشتی، صندوق ذخیره را یکی از دلگرمی ها و پشتوانه اقتصادی آموزش و پرورش و جامعه خدوم فرهنگیان برشمرد و تصریح کرد این بنگاه اقتصادی بزرگ باید با بهره وری و پویایی بیشتر و خلق ثروت بتواند به خواسته ها و انتظارات فرهنگیان عضو صندوق بیش از پیش پاسخ دهد و در مسیرتعالی گام بردارد.

محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و با تجلیل از حمایت های مجلس شورای اسلامی از صندوق ذخیره فرهنگیان به برنامه های خود جهت بالندگی و رشد صندوق ذخیره اشاره کرد وگفت سودآوری، شفافیت مالی و افزایش بهره وری همراه با چابک سازی، انعطاف پذیری و ارائه خدمات رفاهی شایسته به فرهنگیان از اولویت های اساسی موسسه صندوق ذخیره است.

وی با اشاره به تشکیل هلدینگ صنعتی و معدنی سامان در صندوق ذخیره فرهنگیان،حمایت همه جانبه، راهنمایی و رهنمودهای رییس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس را به عنوان کمیسیون تخصصی حوزه صنعت و معدن در جهت فعالیت بهترو کارآمدی هلدینگ مذکور خواستار شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره همچنین توجه به اقتصاد دانش‌بنیان و دیجیتال، مولدسازی دارایی‌ها، اتمام طرح‌های نیمه تمام، اجرای دقیق موازین حاکمیت شرکتی و افزایش سلامت و انضباط مالی را از برنامه‌های راهبردی دوره جدید مدیریت صندوق ذخیره فرهنگیان ذکر کرد.